عضویت / ورود

مونوپاد ها را رها کنید! این اسپیکر کلید شاتری برای عکس های سلفی دارد!

آیا این اسپیکر نتیجه عکس های متعدد عاشقان سلفی است؟ Divoom تولید کننده ی اسپیکر های وایرلس در حال معرفی نسل دوم اسپیکر های بلوتوثی خود است که کلید شاتری دارند که در عکس های سلفی می تواند به شما کمک کند. شما این امکان را چه چیزی صدا می زنید؟ به درد بخور یا احمقانه؟

Divoom دامنه ی گسترده ای از اسپیکر های وایرلسی دارد. از اسپیکر تقریبا نا به هنجار Voombox گرفته تا اسپیکر ضد آب Airbeat! اما اسپیکری که درباره ی آن صحبیت می کنیم، یعنی Bluetune-Bean اولین اسپیکری است که کلید شاتری برای گرفتن عکس های سلفی دارد. کاربران می توانند عکس هایی بگیرند درحالی که تلفن هوشمندشان حتی 9 متر از خودشان دورتر است!

برخلاف مونوپاد ها (همان پایه هایی که برای عکس های سلفی استفاده می شود!) Bluetune-Bean این امکان را می دهد که همه ی پس زمینه را نیز در عکس داشته باشید بنابراین عکاسی شما تنها به یک منظره محدود نمی شود. همچنین می توانید تلفن خود را در مکانی مناسب قرار دهید و بعد هم عکس هایی از خود و دوستانتان بگیرید.

مانند دیگر اسپیکر های قابل حمل بلوتوثی، این اسپیکر نیز از بلوتوث نسخه ی 3 استفاده می کند و می تواند برای 6 ساعت مورد استفاده قرار گیرد. همچنین Bluetune-Bean میکروفونی دارد که به شما اجازه می دهد از این اسپیکر به عنوان میکروفون نیز استفاده کرده و با آن صحبت کنید. با همه ی این ویژگی ها تنها کلید شاتر است که این گجت را از دیگران متمایز می سازد. این امکان با آی او اس 6 و بالاتر و یا اندروید 4.2.2 و یا بالاتر سازگار است. اما با توجه به وب سایت رسمی Divoom ممکن است این قابلیت با برخی دیگر از نسخه های اندروید نیز سازگاری داشته باشد.

درست شبیه سایر اسپیکر های Divoom، این گجت نیز قلابی در بالای خود دارد که می تواند به کوله پشتی شما وصل شده و کاری کند تا از موسیقی در فضای آزاد لذت ببرید. Bluetune-Bean با چهار رنگ ترکیبی: آبی و نقره ای، قرمز و سیاه، سفید و بنفش و سبز و سیاه عرضه شده است. این گجت با قیمت 24 دلار در دسترس است.

منبع: digitaltrends

آخرین ویرایش درپنج شنبه, 14 اسفند 1393 ساعت 11:59

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید