عضویت / ورود

با آستروپد، آیپد خود را به یک ابزار حرفه ای نقاشی تبدیل کنید

اگر به دنبال تبلتی برای نقاشی می گردید که با رایانه ی شما هم گام باشد، اما دوست ندارید تبلت های "Wacom" ( تبلت های تقریبا گرانی که برای طراحی ساخته شده اند) را خریداری کنید امروز روز شانس شماست! تمام چیزی که احتیاج دارید یک آیپد است.

دو مهندس که قبلا در اپل کار می کردند نرم افزار آستروپدی (Astropad) را ساخته اند که می تواند مانند کاغذ نقاشی برای رایانه ی شما باشد. آستروپد با تکنولوژی بالایی ساخته شده و به این معنی است که برای افراد حرفه ای که کارهایشان را با برنامه هایی مانند فوتوشاپ انجام می دهند مناسب است. پایه ی برنامه با تکنولوژی اختصاصی نوشته شده است که به آن "LIQUID" گفته می شود که باعث شده سرعت پاسخ دهی 12 میلی ثانیه و برای انیمیشن ها 60 فریم بر ثانیه باشد.

با آیپد به رایانه ی شخصی خود متصل شوید که این اتصال می تواند از طریق USB یا وای فای باشد. آستروپد به گونه ای است که با همه ی برنامه های مک سازگار است و نیاز به هیچ درایور خاصی برای نصب نیست.

Astropad-gadgetihas

آستروپد از زبان برنامه نویسی "ARM assembly" استفاده می کند که می تواند دوام باتری شما را در هنگام استفاده از این برنامه افزایش دهد. اما یکی از خوب ترین ویژگی هایی که نرم افزار آستروپد دارد این است که حساس ترین فشارها را نیز احساس می کند. از خوبی های دیگر آن نیز این است که شما می توانید تصویری را در آیپد مشاهده کرده و آن را به طور همزمان در مک بوک خود داشته باشید، آن هم بدون هیچ گونه فشرده سازی و افت کیفیت!

iOS 8 و OS X Mavericks 10.9 از آستروپد پشتیبانی می کنند. نرم افزار آستروپد برای آیپد به رایگان در اپ استور وجود دارد اما برنامه های مورد نیاز مک هزینه ای 50 دلاری دارند. خوشبختانه یک نسخه ی آموزشی با قیمت 20 دلار به همراه هفت روز استفاده از نسخه آزمایشی رایگان وجود دارد.

منبع: digitaltrends

آخرین ویرایش درجمعه, 01 اسفند 1393 ساعت 15:07

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید